(0312) 481 4 181

Hırsız Alarm Sistemleri


 "TEEPA, 1994 senesinde kurulduğunda özellikle iletişim sektöründe faaliyet gösterirken, 2000 senesinde Güvenlik sektörüne de müşterilerimizin talebi doğrultusunda faaliyet göstermek için girişimde bulundu.

Müşteri memnuniyetini esas alan anlayış ile hareket eden TEEPA, sektördeki tüm alarm panellerini incelediğinde CROW alarm panellerinin satışını ve bakımını yapmaya karar verdi.

20.kuruluş senemizin içinde bulunduğumuz bu günlerde ne denli doğru karar verdiğimizi daha iyi anlıyoruz.

Montajını ve satışını yaptığınız bütün ürünlere garanti verdiğimiz unutulmamalı. Kalitesiz ürünlere verdiğiniz teknik destek ve zamanın boşa gittiğini de asla unutmayız. Bu kalitesiz ürünler müşteriye çok daha pahalıya mal olmakla berber bizleri de zarara uğratacağı kesindir.

Müşterilerimizin taleplerini en kaliteli ürünlerle sağlamak müşterilerimize ve de kendimize satıştan sonra sorun yaşatmamak. Bu şekilde müşteri memnuniyeti sağlamak, onların dostlarından yeni müşteriler edinmek amacımızdır. Bu yüzden TEEPA 20 yılı aşkın süreden  beri, piyasadaki haksız rekabette rağmen kaliteli hizmet ve ürün sağlayarak var. "


Alarm sistemleri ve diğer güvenlik sistemleri hayatınız boyunca sizleri güvende tutmak amacıyla sizlerin hizmetindedir. Her gün gelişen teknolojiye paralel olarak alarm sistemleri de hızla gelişmekte ve güvenliğini bir üst seviyeye geçirmektedir.Bu bağlamda Crow marka alarm sistemi markası yanı sıra Risco marka alarm panelini'de ürün portföyümüze ilave ettik.